Gemeentebelangen Bedum
   

Uitnodiging Trefcentrum maandagavond 20.00 uur

De fractie en het bestuur van Gemeentebelangen Bedum willen u, als GB kiezer graag uitnodigen voor een gesprek over alle recente ontwikkelingen met betrekking tot de coalitievorming en de gang van zaken in de raad van Bedum de afgelopen 4 jaar, op maandagavond 14 april as. om 20.00 uur in het Trefcentrum Bedum. Wij hopen u te ontmoeten zodat we u mede namens ons bestuur en onze leden, onze moeilijke en zeer zwaar wegende beslissing kunnen uitleggen.
 
Met vriendelijke groet, namens bestuur en fractie,
 
Martine Broekmans

 Klik hier voor de brief verstuurd aan Max van de Berg op 11 april 2014

 Klik hier voor het artikel in DvhN van 12 april 2014, "Vier lege raadszetels".

 Klik hier voor het artikel in DvhN van 12 april 2014, "Moe, verslagen en opgebrand".

 

Samenvatting van het duidingsdebat

Share
comments
   

Wie is online  

We hebben 19 gasten en geen leden online

   

Statistieken  

   
© Gemeentebelangen Bedum